ВОЛЕЙБОЛ. Першість області серед команд ДЮСШ, юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. Первомайськ. 8-9.11.2018 р.

8.11 та 9.11.2018 р. в Первомайській ДЮСШ та ЗОШ І-ІІІ ст. № 16, проходили обласні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Рік народження дітей –2002-2003 та молодші. На змагання прибули 6 команд дівчат та 4 команди юнаків.

Як завжди, 8 листопада, спочатку було проведено відкриття змагань, на яких були присутні директор Первомайськоі ДЮСШ з видів спорту Паламарчук Станіслав Віталійович, представник Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради Романов Євген Михайлович, гості: директор Вознесенськоі ДЮСШ Абдулаєв Микола Атайович, директор ДЮСШ Первомайського району Шарковський Іван Олександрович. Головний суддя Жуматій Віктор Миколайович провів жереб, після якого було розподілено дівчат на дві групи. В першу групу увійшли: команда Первомайського району, команда Вознесенська, команда Нової Одеси. В другу групу потрапили команди Первомайська, Арбузинки, Доманівки. За результатами ігор у групах переможцями своїх груп стали: Первомайський район та Первомайськ. Другі місця та право грати за загальнокомандне третє місце турніру вибороли команди Нової Одеси та Доманівки. Треті місця посіли команди Вознесенська та Арбузинки. 9 листопада у грі за третє місце між командами Доманівки та Нової Одеси виявився колектив дівчат, що став бронзовим призером першості. Цією командою стали дівчата з ДЮСШ м. Доманівка. Потім відбувся фінал змагань між командами Первомайської ДЮСШ та ДЮСШ Первомайського району.

З рахунком 2:0 перемогу здобули юні волейболистки району і, таким чином, стали переможцями обласної першості з волейболу у свої віковій групі.

Що стосується команд юнаків, які грали по коловій системі, то тут переможець виявився закономірний. Команда юнаків Первомайської ДЮСШ без особливих зусиль переграли всі команди суперників та вибороли перше місце, друге за Новою Одесою, третє за Вознесенськом, четвертими стали юнаки з Арбузинки.

Сталася ще одна приємна подія у житті місцевої юнацької волейбольної команди. Вихованці ДЮСШ відділення волейболу привітали свого тренера Торгаша А.П., якому 7 листопада виповнилось 52 роки, з днем народження та перемогою в обласних змаганнях.

Дівчата. Підсумок. Розподіл місць: Первомайський район, Первомайськ, Доманівка, Нова Одеса, Арбузнка, Вознесенськ.

Юнаки. Підсумок. Розподіл місць: Первомайськ, Нова Одеса, Вознесенськ, Арбузинка.